KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13195097
nr 1319 5097
Oidentifierad konstnär. Vattenbärerska. Ej signerad. Olja på duk, ca 68x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:53:41
100 kr
300 kr